OSMANİYE DEVLET HASTANESİNDE KAN BAĞIŞI KAMPANYASI DÜZENLENDİ
08 Eylül 2021

OSMANİYE DEVLET HASTANESİNDE KAN BAĞIŞI KAMPANYASI DÜZENLENDİ
Türk Kızılay Osmaniye Şubesi ve Osmaniye İl Sağlık Müdürlüğü işbirliğiyle, salgın tehdidi nedeniyle azalan kan stoklarının arzu edilen seviyelere gelmesi ve farkındalık yaratmak amacıyla Osmaniye Devlet Hastanesi bahçesinde Kan Bağışı etkinliği düzenledi.
Yapılan kan bağışı etkinliğine, AK Parti Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, AK Parti İl Başkanı Seydi Gülsoy, İl ve İlçe Teşkilatı yöneticileri katıldı.
Vatandaşların ve Kamu personellerinin yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte, AK Parti Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu ve AK Parti İl Başkanı Seydi Gülsoy yapılan organizasyonda kan bağışı yaparak, kan bağışının önemine dikkat çektiler. Bağışlanan kan ile hayat kurtarıldığını söyleyerek, bu nedenle vatandaşlarımızı kan bağışına davet ettiler.
Türk Kızılay Osmaniye Şubesi ve Osmaniye İl Sağlık Müdürlüğü işbirliğinde yapılan etkinlikte, Osmaniye İl Sağlık Müdürü Dr.Hasan Öznavruz, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Op.Dr.Tamer Gülsur, Osmaniye Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Orhan Erol ve Türk Kızılay Osmaniye Şube Başkanı Mehmet Meke hazır bulundu.